Desteklenmeyen bir internet tarayıcısı kullandığınızı fark ettik. Tripadvisor internet sitesi düzgün olarak görüntülenemeyebilir.Aşağıdaki internet tarayıcılarını destekliyoruz:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Rizoto me salmon 🍽 Kushdo që e ka provuar, ka pyetur për recetën! ▪️Ju mirëpresim ta shijoni! - Italian Food& Drinks, Tiran Resmi

Fotoğraf: Rizoto me salmon 🍽 Kushdo që e ka provuar, ka pyetur për recetën! ▪️Ju mirëpresim ta shijoni!

Italian Food& Drinks ile İlgili : Italian Food& Drinks Yorumundan
Rizoto me salmon 🍽  Kushdo që e ka provuar, ka pyetur për recetën!  ▪️Ju mirëpresim ta shijoni!
Kremoze dhe delikate, Rizoto me djathë taleggio është pjata e parë ideale për një drekë me familjen ose shoqërinë. 👌
Stili Italian është i njohur për elegancën, dallueshmërinë nga të tjerët dhe komoditetin që ofron.  Në Italian Food & Drinks do t’i gjeni të tre këto elementë.  Fundjavë të këndshme! 🖐
Një Caipiroska alla Fragola për zonjushën të lutem! E ëmbël dhe misterioze si vetë ajo!
Që një drekë të mbahet mend, duhet patjetër të ketë një sallatë perfekte.  🥗 Sallata Cesar është gjithmonë zgjedhja e duhur dhe e sigurt!
Life always tastes better with Cheesecake! 🍰
Italian Food& Drinks bölgesinde bulundunuz mu? Deneyiminizi paylaşın!